Febi Bilstein Eksoz Manifold Saplaması(Civata, Egzoz sistemi)

Eksoz Manifold Saplaması

Eksoz Manifold Saplaması(Civata, Egzoz sistemi)

Yorum Ekle

2,62 TL

Marka Febi Bilstein
OEM No 90106924
Marka Kodu 17706
Tedarik Süresi 1-4 gün arası
Kategori Egzoz Manifoldlar Ve Ekipmanları Motor Ve Yakıt Sistemi
- +
SEPETE EKLE

250 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo bedava!

TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Eksoz Manifold Saplaması

Parça Opel araçlara uymaktadır. Stok kodu 17706, referans numarası 90106924

Özellikler

Uzunluk [mm] 39
Dis disli [mm] M8
Agirlik [kg] 0,002
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
OPEL 08 50 741
OPEL 8 50 741
VAUXHALL 00850736
VAUXHALL 04773370
VAUXHALL 4773370
VAUXHALL 850736
VAUXHALL 90106924
VAUXHALL 90412195
VAUXHALL 90444058
VAUXHALL 90466641
VAUXHALL 90487069
VAUXHALL 90501412
VAUXHALL 90511150
VAUXHALL 90511151
VAUXHALL 92062030
GENERAL MOTORS 090106924
GENERAL MOTORS 90106924
VAUXHALL 004773370
VAUXHALL 090412195
VAUXHALL 090444058
VAUXHALL 090466641
VAUXHALL 090487069
VAUXHALL 090501412
VAUXHALL 090511150
VAUXHALL 090511151
VAUXHALL 092062030

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın