AISIN Fren Balatası Arka(Fren balata seti, diskli fren)

Kargo Bedava
Fren Balatası Arka

Fren Balatası Arka(Fren balata seti, diskli fren)

Yorum Ekle

386,57 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Marka AISIN
OEM No ME6G9J2M008FA
Marka Kodu BPFO2002
Tedarik Süresi 2-7 gün arası
Kategori Fren Sistemi Fren Balataları Ve Ekipmanları
- +
SEPETE EKLE
TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Fren Balatası Arka

Referans numarası ME6G9J 2M008 FA

Özellikler

Asinma ikaz kontagi Asinma ikaz göstergesi için hazirlanmis degil
Fren sistemi Lucas - Girling
Kontrol isareti ECE R90 APPROVED
Genislik [mm] 106,2
Kalinlik/Kuvvet [mm] 17
Yükseklik [mm] 48,4
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
FORD 1426143
FORD 1426144
FORD 1439866
FORD 1459450
FORD 1503969
FORD 1566233
FORD 6G912M008FD
VOLVO 30671574
VOLVO 30742491
VOLVO 30742516
VOLVO 30794554
VOLVO 30794555
VOLVO 31317482
VOLVO 31317483
HYUNDAI 58302-28A01
KIA 58302-28A01
LAND ROVER LR027129
LAND ROVER LR043714

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın