Corteco Keçe Şanz Arka Viton V8(, Yag keçesi, Eksantrik mili)

Kargo Bedava
Keçe Şanz Arka Viton V8

Keçe Şanz Arka Viton V8(, Yag keçesi, Eksantrik mili)

Yorum Ekle

57,73 TL

Kargo Bedava

Marka Corteco
OEM No A0129970647
Marka Kodu 12013757B
Tedarik Süresi 1-4 gün arası
Kategori Contalar Ve Keçeler Muhtelif Diğer Keçeler
- +
SEPETE EKLE

30 Haziran 2021 tarihine kadar tüm alışverişlerinizde kargo bedava!

TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Keçe Şanz Arka Viton V8

Referans numarası A0129970647

Özellikler

Malzeme FPM (flüorit-kauçuk)
Helezon türü sola dönüslü
Montaj tarafi sanziman tarafinda
Iç çap 1 [mm] 85
Dis cap 1 [mm] 105
Yükseklik 1 [mm] 10
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
ALFA ROMEO 9931790
DAF 0140783
DAF 0609475
DAF 0693928
FIAT 9931790
FORD 6110263
IVECO 42485827
IVECO 9931649
IVECO 9931790
LANCIA 9931790
MAN 06562890067
MAN 81965010451
MAN 81965010966
MAN 81965020208
MAN 90901802061
MERCEDES-BENZ 0049970647
MERCEDES-BENZ 0049972246
MERCEDES-BENZ 0079975947
MERCEDES-BENZ 0089973347
MERCEDES-BENZ 0099975947
MERCEDES-BENZ 0129970647
TOYOTA 9031185001
TOYOTA 9031185003
TOYOTA 9008031021
TOYOTA 9031185004
TOYOTA 9031185005
TOYOTA 9031185006
TOYOTA 9031185007
TOYOTA 9031185008
TOYOTA 9031185009
TOYOTA 9031185010
RENAULT TRUCKS 5000240135
RENAULT TRUCKS 5000802711

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın