Febi Bilstein Otom Şanz Yağı Atf(Otomatik sanziman yagi)

Otom Şanz Yağı Atf

Otom Şanz Yağı Atf(Otomatik sanziman yagi)

Yorum Ekle

90,97 TL

Marka Febi Bilstein
OEM No 93165414
Marka Kodu 32600
Tedarik Süresi 1-4 gün arası
Kategori Şanzıman Yağları Madeni Yağlar Ve Bakım
- +
SEPETE EKLE

250 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo bedava!

TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Otom Şanz Yağı Atf

Parça Opel araçlara uymaktadır. Stok kodu 32600, referans numarası 93165414

Özellikler

Renk kirmizi
Kapasite [Litre] 1
Spesifikasyonlar MB 236.41
Spesifikasyonlar VOITH H55.6335.XX
Spesifikasyonlar Dexron VI
Spesifikasyonlar Mercon LV
Agirlik [kg] 0,947
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
BMW Dexron VI
BMW VOITH H55.6335.3X
BMW 00Dexron VI
BMW 81 22 9 400 275
BMW 81 22 9 407 558
BMW 81 22 9 407 738
BMW 81 33 9 400 272
BMW 83 22 0 002 121
BMW 83 22 0 024 359
BMW 83 22 0 024 359 SK
BMW 83 22 0 026 922
BMW 83 22 0 142 156
BMW 83 22 0 397 114
BMW 83 22 0 397 114 SK
BMW 83 22 0 403 248
BMW 83 22 0 403 249
BMW 83 22 0 403 249 SK
BMW 83 22 0 432 807
BMW 83 22 2 167 718
BMW 83 22 9 407 858
BMW 83 22 9 407 859
BMW 83 22 9 415 976
BMW 83 22 9 415 976 SK
MERCEDES-BENZ A001 989 69 03
MERCEDES-BENZ 001 989 69 03
OPEL 008792673
OPEL 013324823
OPEL 013324825
OPEL 013335259
OPEL 013335363
OPEL 032025038
OPEL 08792673
OPEL 095599588
OPEL 13324823
OPEL 13324825
OPEL 13335259
OPEL 13335363
OPEL 19 40 184
OPEL 19 40 185
OPEL 19 40 185 SK
OPEL 19 40 700
OPEL 19 40 712
OPEL 32025038
OPEL 8792673
OPEL 95599588
SAAB 88 861 037
VAUXHALL 90350342
VAUXHALL 93160372
VAUXHALL 93165414
VAUXHALL 93165483
VAUXHALL 93165483 SK
GENERAL MOTORS 090350342
GENERAL MOTORS 093160372
GENERAL MOTORS 093165414
GENERAL MOTORS 093744589
GENERAL MOTORS 90350342
GENERAL MOTORS 93160372
GENERAL MOTORS 93165414
GENERAL MOTORS 93165483
GENERAL MOTORS 93165483 SK
GENERAL MOTORS 93744589

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın