CONTINENTAL CTAM V-Kayış(V-kayışı)

V-Kayış

V-Kayış(V-kayışı)

Yorum Ekle

32,15 TL

50 TL üzeri kargo bedava!

Marka CONTINENTAL CTAM
OEM No AVx10X925
Marka Kodu AVx10x925
Tedarik Süresi 1-4 gün arası
Kategori Vantilatör Kanat / Kayış Ve Gergileri Motor Ve Yakıt Sistemi
- +
SEPETE EKLE
TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

V-Kayış

Referans numarası AVx10x925

Özellikler

Agirlik [kg] 0,073
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
OPEL 1340622
OPEL 1340679
OPEL 1340709
OPEL 1340713
OPEL 3013010
OPEL 90006266
OPEL 90169080
OPEL 90169195
OPEL 90502286
OPEL 9129067
OPEL 950354
OPEL 090502286
CITROËN 91506949
FORD 1503819
FORD 6156360
FORD 85BB6C301AA
FORD 6062319
PEUGEOT 574922
PEUGEOT 575052
PEUGEOT 575063
MERCEDES-BENZ 0009977192
MERCEDES-BENZ 0009978392
MERCEDES-BENZ 0029978392
MERCEDES-BENZ 007753009507
MERCEDES-BENZ A0009977192
MERCEDES-BENZ A0009978392
MERCEDES-BENZ A0029978392
MERCEDES-BENZ A007753009507
RENAULT 7701018003
FIAT 4619689
FIAT 4619691
FIAT 4624734
FIAT 4765100
FIAT 7303004
FIAT 9150694980
FIAT 9153670080
TOYOTA 9091602076
TOYOTA 9952110929
LANCIA 5882989
LANCIA 7303004
SKODA 101555435
SKODA 942092509
HONDA 31110657010
HONDA 31110657013
HONDA 31110PA0003
HONDA 31110PA0004
HONDA 56992PA6003
HONDA 56992PA6004
VOLVO 958307
VOLVO 958352
VOLVO 966965
VOLVO 968425
VOLVO 973537
VOLVO 977260
VOLVO 977259
ROVER GFB101
DAIHATSU 9004832036
DAIHATSU 9952100919
DAIHATSU 9952100929
DAIHATSU 9952150919
SUBARU 809110310
IVECO 98447276
IVECO 98462373
MAN 06580430118
MAN 06580721181
MAN 6580430118
MAN 6580432118
MAN 6580721181
VAUXHALL 90169080
VAUXHALL 90169195
AUSTIN GCB10876
BEDFORD 6322716
DAF 225263
FERRARI 260469A
ROLLS-ROYCE UE34569

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın