Hakkımızda

Parbulo.com, İstanbul Ataşehir’de 2017 yılında kurulan, Oto Yedek Parça web sitesidir. Aktif olarak dünya üzerinde TecAlliance hamdata ve webservice hizmetini, sisteme entegre olarak kullanan ilk ve tek web sitesi olma özelliğini taşır. TÜİK kayıtlarında güncel olarak bulunan binek, hafif ticari ve ağır ticari araçlara ait, şasi numaraları üzerinden tüm parçalara ulaşabilir ve en uygun fiyat politikası ile satın alabilirsiniz.

Kurulduğumuz günden bu yana her marka aracın tüm yedek parçalarını sattığımız sitemizde, siz müşterilerimize sadece bir tık uzaklıktayız.Müşteri memnuniyetini her zaman önde tutarak belirlediğimiz şirket stratejimiz sayesinde kullanıcılarımıza her siparişlerinde en üst düzeyde bir deneyim sunarız.Sitede yer alan her bir ürün Türkiye tedarikçileri ya da yetkili dağıtıcı firmalardan temin edilir ve son kullanıcı dediğimiz müşterilimize, faturalı olarak satışa sunulur.

Geniş tedarik ağımız ve değerli müşterilerimizden aldığımız destek bizi hedefimiz götürmek için motive etmekte ve bu sayede her geçen gün daha da güçlü bir hal alan firmamız çok daha büyük hedeflere doğru ilerlemektedir.Her araca uygun oto yedek parçaları ve değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün büyüyerek ve heyecanımızı her geçen gün tazeleyerek yedek oto parçası sektöründe çok daha başarılı yerlere geleceğimize inanıyoruz.

Ürünlerimiz ya da farklı konularla ilgili bize, çalışma saatlerinde iletişim bilgilerimizden ulaşabilir veya ‘Bize Sorun’ sayfasından bizimle iletişime geçerek deneyimli uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın