Yeni Üyelik

Üyelik Ücretli mi?

Sitemize üye olmak ücretsizdir.  Üye olmanız halinde özel indirimler ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Neden Üye Olmalıyım?

Sitemize üye olduğunuzda; üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gerekmektedir.

 

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Sitemize üye olmak için Üye Ol linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

 

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce Üye Girişi linkine tıklayarak giriş yapıp listeden dilediğiniz değişiklik için işleme devam edebilirsiniz.

 

Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, Üye Girişi sayfasında göreceğiniz Sifremi Unuttum linkine tıklayıp Acılan sayfada kayıt oldugunuz email adresinizi girip Gönder butonuna basarak şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Üye Girişi

Daha önceden sitemize üye olduysanız, üyelerimize özel kampanya ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için lütfen Üye Girişi  yapınız.

 

Üyelik İptali

Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi bize iletmelisiniz.

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın