4U Autoparts Direksiyon Pompası 180 Bar Zf Tip(Hidrolik pompası, direksiyon)

Kargo Bedava
Direksiyon Pompası                                                                      180 Bar Zf Tip

Direksiyon Pompası 180 Bar Zf Tip(Hidrolik pompası, direksiyon)

Yorum Ekle

5.734,24TL

1500 TL üzeri kargo bedava!

Marka 4U Autoparts
OEM No A0034605080
Marka Kodu 12255ME
Tedarik Süresi 1-4 gün arası
Kategori Direksiyon Kutuları Ve Pompaları Direksiyon Ve Süspansiyon
- +
SEPETE EKLE
TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Direksiyon Pompası 180 Bar Zf Tip

Referans numarası A0034605080

Özellikler

Parça numarasi 12255ME
Agirlik [kg] 2,8
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
MERCEDES-BENZ A0034605080
MERCEDES-BENZ A 002 460 07 80
MERCEDES-BENZ A 002 460 39 80
MERCEDES-BENZ A 003 460 19 80
MERCEDES-BENZ 002 460 07 80
MERCEDES-BENZ 002 460 39 80
MERCEDES-BENZ 003 460 19 80
MERCEDES-BENZ 24600780
MERCEDES-BENZ 24603980
MERCEDES-BENZ 34601980
MERCEDES-BENZ 14605180
MERCEDES-BENZ 14603080
MERCEDES-BENZ 34605080
MERCEDES-BENZ 24600880
MERCEDES-BENZ 001 460 51 80
MERCEDES-BENZ 002 460 08 80
MERCEDES-BENZ 001 460 30 80
MERCEDES-BENZ 003 460 50 80
MERCEDES-BENZ A 001 460 30 80
MERCEDES-BENZ A 001 460 51 80
MERCEDES-BENZ A 002 460 08 80
MERCEDES-BENZ A 003 460 50 80
MERCEDES-BENZ A0014603080
MERCEDES-BENZ A0014605180
MERCEDES-BENZ A0024600780
MERCEDES-BENZ A0024600880
MERCEDES-BENZ A0024603980
MERCEDES-BENZ A0034601980

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın