FEBI BILSTEIN Dıreksıyon Yagı(Merkezi hidrolik yağı)

Dıreksıyon Yagı

Dıreksıyon Yagı(Merkezi hidrolik yağı)

Yorum Ekle

431,84TL

1500 TL üzeri kargo bedava!

Marka FEBI BILSTEIN
OEM No G004000M2
Marka Kodu 06161
Tedarik Süresi 2-7 gün arası
Kategori Diferansiyel/ Direksiyon Ve Gres Yağları Madeni Yağlar Ve Bakım
- +
SEPETE EKLE
TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Dıreksıyon Yagı

Referans numarası 9110030420

Özellikler

Renk Yeşil
Malzeme Sentetik
Kapasite [Litre] 1
Agirlik [kg] 0,96
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
AUDI G 002 000
AUDI G 002 500
AUDI G 004 000 M2
BMW 81 22 9 407 758
BMW 82 11 0 148 132
BMW 82 11 1 468 041
BMW 83 29 0 429 576
CHRYSLER MS 11655b
CHRYSLER MS-10838
CITROEN 9730.A1
CITROEN 9730.A5
CITROEN 9979.A3
CITROEN 9979.64
CITROEN 9979.69
DAF 1786 432
FIAT 9.55550-AG3
FORD 1 384 110
MAN 09.11003.0427
OPEL (GM) 19 40 715
OPEL (GM) 19 40 766
PEUGEOT S71 2710
PORSCHE 000 043 203 33
PORSCHE 000 043 204 89
PORSCHE 000 043 206 56
PORSCHE 999 917 551 00
SAAB 90 392 706
SAAB 93 160 548
SAAB 93 165 227
SEAT G 002 000
SEAT G 002 500
SEAT G 004 000 M2
SKODA G 002 000
SKODA G 002 500
SKODA G 004 000 M2
VAUXHALL 93160548
VOLVO 1161317
VOLVO 1161529
VOLVO 30741424
VOLVO 8713081
VOLKSWAGEN G 002 000
VOLKSWAGEN G 004 000 M2
HYUNDAI o0232-19017
HYUNDAI 00232-19017
GENERAL MOTORS 090544116
GENERAL MOTORS 093160548
GENERAL MOTORS 90544116
GENERAL MOTORS 93160548
MINI 83 29 0 429 576
LAND ROVER LR 003401
CHRYSLER 0MS 11655b
CHRYSLER 00MS-10838

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın