Blue Print Hava Fıltresı Almera 1,5I(Hava filtresi)

 Hava Fıltresı Almera 1,5I

Hava Fıltresı Almera 1,5I(Hava filtresi)

Yorum Ekle

106,24 TL

200 TL üzeri kargo bedava!

Marka Blue Print
OEM No 16546AA020F
Marka Kodu ADN12215
Tedarik Süresi 2-7 gün arası
Kategori Hava Filtreleri Ve Ekipmanları Filtreler
- +
SEPETE EKLE
TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Hava Fıltresı Almera 1,5I

Parça FORD araçlara uymaktadır. Stok kodu ADN12215, referans numarası 16546V0100

Özellikler

Filtre tipi Filtre elemani
Uzunluk [mm] 280
Genislik [mm] 168,0
Yükseklik [mm] 34
Agirlik [kg] 0,3
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
OPEL 08 35 616
OPEL 8 35 616
FORD 1 952 998
NISSAN AY120-NS001
NISSAN 16500-V0100
NISSAN 16546-V0100
NISSAN 16546-V0110
NISSAN 16546-0Z000
NISSAN 16546-1W900
NISSAN 16546-3J400
NISSAN 16546-70J00
NISSAN 16546-70J10
NISSAN 16546-74S00
NISSAN 16546-74500
INFINITI 16546-V0100
SUBARU 16546AA020
SUBARU 16546AA050
VAUXHALL 90443100
VAUXHALL 90443102
VAUXHALL 90443104
VAUXHALL 90486883
VAUXHALL 90512448
VAUXHALL 090443100
VAUXHALL 090443102
VAUXHALL 090443104
VAUXHALL 090486883
GENERAL MOTORS 025062212
GENERAL MOTORS 025069015
GENERAL MOTORS 090512448
GENERAL MOTORS 25062212
GENERAL MOTORS 25069015
GENERAL MOTORS 90512448
ISUZU 8-94455-838-0
LDV 16546-V0100

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın