Febi Bilstein Krank Keçesi Arka(Yağ keçesi, Krank mili)

Krank Keçesi Arka

Krank Keçesi Arka(Yağ keçesi, Krank mili)

Yorum Ekle

110,57 TL

200 TL üzeri kargo bedava!

Marka Febi Bilstein
OEM No 614203
Marka Kodu 05099
Tedarik Süresi 2-7 gün arası
Kategori Motor Keçeleri Contalar Ve Keçeler
- +
SEPETE EKLE
TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Krank Keçesi Arka

Parça Opel araçlara uymaktadır. Stok kodu 5099, referans numarası 0614 821

Özellikler

Malzeme MVQ (Silikon-Kauçuk)
Montaj tarafi Şanzıman tarafında
Genislik [mm] 10,0
Iç çap [mm] 80,0
Dis çap [mm] 98,0
Agirlik [kg] 0,04
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
OPEL 06 14 821
OPEL 06 14 830
OPEL 6 14 821
OPEL 6 14 830
SAAB 90 352 112
VAUXHALL 90091926
VAUXHALL 90180515
VAUXHALL 90233236
VAUXHALL 90352112
VAUXHALL 90354382
GENERAL MOTORS 090233236
GENERAL MOTORS 090352112
GENERAL MOTORS 90233236
GENERAL MOTORS 90352112
VAUXHALL 090091926
VAUXHALL 090180515
VAUXHALL 090354382
FIAT 55355235
HONDA 91214-PH7-003
HONDA 91214-PH7-004
HONDA 91214-PH7-013
HONDA 91214-PNA-003
HONDA 91214-PWA-003
HONDA 91214-PWJ-Z01
HONDA 91214-PY3-003
HONDA 91214-P8A-A01
HONDA 91214-RNB-A01
HONDA 91214-RTA-004
OPEL 06 14 203
OPEL 090233241
OPEL 090325571
OPEL 6 14 203
OPEL 90233241
OPEL 90325571
SUZUKI 11340-84E00
DAEWOO 96101489
DAEWOO 96376569

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın