HENGST FILTER Mazot Filtresi(yakit filitresi)

Mazot Filtresi

Mazot Filtresi(yakit filitresi)

Yorum Ekle

70,61 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Marka HENGST FILTER
OEM No 8125339
Marka Kodu H60WK07
Tedarik Süresi 1-4 gün arası
Kategori Benzin Ve Yakıt Filtreleri Filtreler
- +
SEPETE EKLE
TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Mazot Filtresi

Referans numarası 8125339

Özellikler

Filtre tipi Vidali filtre
Dis çap [mm] 76,0
Conta çapi [mm] 71,0
Disli ölçüsü M16x1,5
Yükseklik [mm] 124,0
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
FORD E7HN 9N 327 AA
VOLVO 11706667
VOLVO 2416725
VOLVO 38251336
VOLVO 72430044
VOLVO 241672-5
VOLVO 3 825 133-6
VOLVO 7243004-4
VOLVO 6884380
VOLVO 8125339
VOLVO 21492771
VOLVO 7243004
VOLVO 2430049
VOLVO 466987
VOLVO 72430049
VOLVO 243004-9
VOLVO 466987-3
VOLVO 7243004-9
VOLVO 6884438
VOLVO 241672
VOLVO 4669873
VOLVO 8000250
VOLVO 466987-5
VOLVO 6888794
VOLVO 4669875
VOLVO 4770170-1
VAG TAE127177
VAG TN4127177A
RENAULT TRUCKS 50 00 814 227
RENAULT TRUCKS 5 000 814 227
RENAULT TRUCKS 50 21 107 653
GENERAL MOTORS 7984867
GENERAL MOTORS 9307815

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın