BSG Salıncak Ön Sol(Bugi kolu, tekerlek bağlantısı)

Salıncak Ön Sol

Salıncak Ön Sol(Bugi kolu, tekerlek bağlantısı)

Yorum Ekle

251,64 TL

Marka BSG
OEM No 4M51 3A424 BA
Marka Kodu 30315036
Tedarik Süresi 2-7 gün arası
Kategori Direksiyon Ve Süspansiyon Salıncaklar Ve Ekipmanları
- +
SEPETE EKLE

250 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo bedava!

TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Salıncak Ön Sol

Referans numarası 4M51 3A424 BA

Özellikler

Montaj tarafi sol
Bugi kolu tipi Enine bugi kolu
Malzeme Çelik sac
Montaj tarafi Ön aks
Montaj tarafi altta
Koni ölçüsü 18
Parça numarasi BSG 30-315-036
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
FORD 1234375
FORD 1254311
FORD 1303149
FORD 1305342
FORD 1309149
FORD 1309645
FORD 1328381
FORD 1328671
FORD 1332075
FORD 1348192
FORD 1355151
FORD 1362651
FORD 1477860
FORD 3M51-3A424-AB
FORD 3M51-3A424-AC
FORD 3M51-3A424-AD
FORD 3M51-3A424-AE
FORD 3M51-3A424-AF
FORD 3M51-3A424-AG
FORD 3M51-3A424-AH
FORD 3M51-3A424-AJ
FORD 4M51-3A424-AA
FORD 4M51-3A424-AB
FORD 4M51-3A424-AC
FORD 4M51-3A424-BA
VOLVO 30639413
VOLVO 30647734
VOLVO 30647737
VOLVO 30647876
VOLVO 30647878
VOLVO 30647879
VOLVO 30647881
VOLVO 30666131
VOLVO 30666270
VOLVO 30666583
VOLVO 30666841
VOLVO 30678438
VOLVO 30683094
VOLVO 30683095
VOLVO 30683338
VOLVO 30683340
VOLVO 30714126
VOLVO 30714128
VOLVO 30714421
VOLVO 30714422
VOLVO 30730829
VOLVO 30736954
VOLVO 30736956
VOLVO 30748231
VOLVO 30760279
VOLVO 31212979
VOLVO 31277464
FORD (CHANGAN) 4M513A424AC

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın