Febi Bilstein Şanzıman Yağı(SAE 75W-90 (GL-5))

Şanzıman Yağı

Şanzıman Yağı(SAE 75W-90 (GL-5))

Yorum Ekle

247,85 TL

500 TL üzeri kargo bedava!

Marka Febi Bilstein
OEM No WSDM2C200C1
Marka Kodu 32590
Tedarik Süresi 1-4 gün arası
Kategori Şanzıman Yağları Madeni Yağlar Ve Bakım
- +
SEPETE EKLE
TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Şanzıman Yağı

Parça Opel araçlara uymaktadır. Stok kodu 32590, referans numarası 93165383

Özellikler

Renk sari
Kapasite [Litre] 1
Viskozite sinifi SAE 75W-90 GL-5
Agirlik [kg] 0,9
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
OPEL 19 40 182
OPEL 19 40 757
OPEL 19 40 768
OPEL 19 40 777
BMW 33 11 7 695 240
BMW 83 22 2 365 987
BMW 83 22 9 407 768
FORD 1 347 488
VW G 052 145
VW G 052 145 A1
VW G 052 145 A2
VW G 052 145 S2
VW G 052 911 A2
VAUXHALL 09120541
VAUXHALL 09121964
VAUXHALL 09196089
VAUXHALL 12799117
VAUXHALL 90001777
VAUXHALL 90297261
VAUXHALL 90509856
VAUXHALL 9120541
VAUXHALL 9121964
VAUXHALL 9196089
VAUXHALL 93165290
VAUXHALL 009121964
VAUXHALL 012799117
VAUXHALL 090001777
VAUXHALL 090297261
VAUXHALL 090509856
GENERAL MOTORS 009120541
GENERAL MOTORS 009196089
GENERAL MOTORS 09120541
GENERAL MOTORS 09196089
GENERAL MOTORS 093165290
GENERAL MOTORS 093165383
GENERAL MOTORS 9120541
GENERAL MOTORS 9196089
GENERAL MOTORS 93165290
GENERAL MOTORS 93165383

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın