Blue Print Yag Fıltresı Carısma 1,9Dt(Yağ filtresi)

 Yag Fıltresı Carısma 1,9Dt

Yag Fıltresı Carısma 1,9Dt(Yağ filtresi)

Yorum Ekle

106,24 TL

200 TL üzeri kargo bedava!

Marka Blue Print
Marka Kodu ADC42115
Tedarik Süresi 2-7 gün arası
Kategori Yağ Filtreleri Ve Ekipmanları Filtreler
- +
SEPETE EKLE
TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Yag Fıltresı Carısma 1,9Dt

Parça DACIA araçlara uymaktadır. Stok kodu ADC42115, referans numarası 1651084A10

Dosyalar

Bakım bilgileri
Bakım bilgileri
Bakım bilgileri
Bakım bilgileri

Özellikler

Filtre tipi Vidalı filtre
Agirlik [kg] 0,270
Yükseklik [mm] 50
Dis çap [mm] 80,0
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
LADA 7700274177
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
NISSAN 15208-BN700
NISSAN 15208-00QAB
NISSAN 15208-00QAC
NISSAN 15208-00Q0F
NISSAN 15208-00Q0H
NISSAN 15208-00Q0J
NISSAN 77002-74177
NISSAN 82000-33408
OPEL 44 03 019
RENAULT 77 00 274 177
RENAULT 77 00 734 957
RENAULT 77 00 871 919
RENAULT 77 00 873 583
RENAULT 82 00 033 408
RENAULT 82 00 513 035
RENAULT 82 00 768 913
RENAULT 86 71 002 274
RENAULT 86 71 014 020
RENAULT 86 71 014 026
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510-84A12
SUZUKI 16510-84CT0
SUZUKI 16510-84CT0-2ND
SUZUKI 16510-85CT0
VAUXHALL 09111019
VAUXHALL 9111019
DACIA 77 00 873 583
DACIA 82 00 768 913
DACIA 86 71 002 274
DACIA 86 71 014 020
DACIA 86 71 014 026
JEEP T0676302
JEEP T0730077
JEEP T1349452
JEEP 53002656
JEEP 83501901
VAUXHALL 009111019
MITSUBISHI M883804

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın