Blue Print Yag Fıltresı Movano B(Yag filtresi)

 Yag Fıltresı Movano B

Yag Fıltresı Movano B(Yag filtresi)

Yorum Ekle

68,54 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Marka Blue Print
Marka Kodu ADW192104
Tedarik Süresi 2-7 gün arası
Kategori Yağ Filtreleri Ve Ekipmanları Filtreler
- +
SEPETE EKLE
TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Yag Fıltresı Movano B

Parça NISSAN araçlara uymaktadır. Stok kodu ADW192104, referans numarası 93168068

Özellikler

Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 Halka tip conta ile
Filtre tipi Filtre elemani
Iç çap [mm] 18,0
Yükseklik [mm] 111,5
Dis çap [mm] 58,0
Conta çapi [mm] 61
Agirlik [kg] 0,045
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
Marka OEM No
FIAT 6000619752
MERCEDES-BENZ A622 180 00 00
MERCEDES-BENZ A622 180 00 09
MERCEDES-BENZ A626 184 00 00
MERCEDES-BENZ A626 184 00 25
MERCEDES-BENZ A699 184 02 00
MERCEDES-BENZ 622 180 00 00
MERCEDES-BENZ 622 180 00 09
MERCEDES-BENZ 626 184 00 00
MERCEDES-BENZ 626 184 00 25
MERCEDES-BENZ 699 184 02 00
NISSAN 15208-00Q1G
NISSAN 15209-00Q0D
NISSAN 15209-00Q0G
NISSAN 15209-00Q0H
OPEL 44 20 403
RENAULT 15 20 833 23R
RENAULT 15 20 929 62R
RENAULT 15 20 939 20R
RENAULT 15 20 945 43R
RENAULT 74 85 141 087
RENAULT 77 01 478 538
RENAULT 86 60 003 043
VAUXHALL 93168068
VAUXHALL 95517366
VAUXHALL 95523613
VAUXHALL 093168068
VAUXHALL 095517366
VAUXHALL 095523613

Parbulo.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın